Kaynağından Sofranıza

Sıkça Sorulan Sorular

Tuğba Süt’ün diğer firmalardan farkı nedir?
Tuğba Süt, doğal ve katkı maddesi kullanılmadan ürettiği güvenilir süt ürünlerini yurt içinde de uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırma amacıyla fabrika satış mağazaları ile doğrudan satış yapmaktadır. Fabrika satış mağazaları, süt ve süt ürünlerini siz değerli süt severlerin daha uygun fiyatla, taze ve güvenle tüketebilmesi için artan mağaza sayısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Sivas'ın dünyaya açılan pencerelerinden Tuğba Süt ve Çiftlik Mamulleri, güvenli gıdaya fabrika satış mağaza fiyatlarıyla herkesin sahip olması gerektiğine olan inancı ile, e-satış platformu üzerinden tüm Türkiye'ye gerçek ve doğal sütten üretilen süt ürünleriyle buluşturmayı hedeflemektedir.
Tuba süt üretim tesisi nerededir?
Sivas’ta Organize Sanayi Bölgesi'nde yaklaşık 10 bin metrekare alana kurulu ve 1993 yılından beri süt ve süt ürünleri üretimi yapıyoruz.
Kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?
Tuğba süt ürünleri bünyesinde sürekli güncellenen ve siz değerli müşterilerimize listelemiş olduğumuz stoklarla sınırlı ürünlerimize kampanyalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ürün iade koşulları nelerdir?
Firmamızdan kaynaklanan ürün kalitesi ile ilgili durumlarda müşteriden ürün iadesi alınmaktadır. Ürünün iade alınabilmesi için gerekli koşulları Mesafeli Satış Sözleşmemiz bölümünden ulaşabilirsiniz.
Sipariş için alt limit mevcut mudur?
Sitemizden alışveriş yapabilmek için alt limit gerekmemektedir.
Hangi illere gönderim yapıyorsunuz?
Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi sağlıyoruz
Kargo gönderimi ücretsiz mi?
Kargo gönderimi 250.00 tl üzeri alışverişlerde ücretsizdir.
Size nasıl ulaşa bilirim?
Bize ulaşmak çok kolaydır. En hızlı şekilde size geri dönüş yapabilmemiz için Whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz.